NGO Hands For Ukraine

What do we do?

The mission of NGO Hands For Ukraine is to help Ukrainian refugees to find a new home in Estonia. The most vulnerable are mothers with small children. They are the ones that need most help and support.
Refugee
Wish to help
ukraine help
Give it away for free

Wish to help?

We accept help from individuals as well as companies. Individuals who wish to offer housing for the refugees, please register and we promise to contact you as soon as possible!
R

Wish to help with housing

R

Wish to help with financial resources

R

Wish to volunteer

We help mothers with children find a safe place to live.

News and press

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Projects

Minifestival "Käsikäes Ukrainlastele"

NGO Hands For Ukraine wishes to help refugees, especially mothers and children, by finding them a safe place to live in Estonia.

Partners

Us

On öeldud, et Ukraina sõda on maailma tundmatuseni muutnud. Selle taustal ei tohi unustada, et see maailma muutnud sündmus ei saa veel niipea läbi. Sõda ei tähenda ainult lahinguid, sõda ei lõppe relvade vaikimisega, selle järelmõjud võivad kesta aastakümneid pärast otsese vaenutegevuse lakkamist.

Üks Ukraina sõja otseseid, käega katsutavaid ja Ukraina riigipiire ületavaid mõjusid väljendub miljonites põgenikes, kellest kümned tuhanded on jõudnud ka Eestisse. See on tekitanud jõu, mida vägivalda ja ebaõiglust tulvil aegadel väga vaja läheb – inimeste tahte teisi inimesi aidata !

Üks sellise tahte väljendusi ja kanaleid on MTÜ Käsikäes Ukrainlastele, mille eesmärk on aidata leida Ukraina sõjapõgenikele Eestist kindlam peatuspaik, võib-olla isegi kodu .

Board members

Elina Pähklimägi – freelance actor and director.
elina.pahklimagi@handsforukraine.com

Alice Järvet – an entrepreneur and producer with a diplomatic background.
alice.jarvet@handsforukraine.com

Sten Svetljakov – cultural organizer, head of the culture department of the Tartu city government.

Aljona Eesmaa – fashion editor with a PR background, EKA lecturer, and fashion journalist.

Tuuliki Oberschneider- executive producer and location manager.

Hanna-Liina Võsa – musical actress, singer, and youth mentor.

Nii nagu sõda on Ukraina ühiskonda tugevalt muutnud, mõjutab sõjapõgenike saabumine Eestisse meie ühiskonda. MTÜ Käsikäes Ukrainlastele on keskendunud põgenike, aga ka Eesti ametivõimude aitamisele, uute inimeste võimalikult valutule kohanemisele Eesti ühiskonnas.

MTÜ Käsikäes Ukrainlastele tuuma moodustavad kõik praktiseerivad või potentsiaalsed vabatahtlikud, kes on aidanud või saavad aidata põgenikke, et leida neile majutust. Siin on olulised nii eraisikud kui ettevõtted. Teretulnud on igasugune abi – toetada saab nii nõu kui ka jõuga, olgu selleks raha, ideed, teod, ruumid või oskused. Vaja läheb nii kuldseid südameid kui ka kuldseid käsi. Keegi võib kanda üle toetuse, keegi võib remontida, keegi tuua voodilinu või pesuvahendeid.

MTÜ Käsikäes Ukrainlastele viib kõik abipakkumised abivajajateni.

#handsforukraine
#käsikäesukrainlastele

Share This